DoctorWho

Obřízka ,měl bych se za ni stydět?

Mám obřízku kvůli zdravotním důvodům už asi od 5 let, měl bych se za ni stydět?
Doplňuji:
Nestydím se ,jen se ptám, jestli bych měl..

Nejlepší odpověď
badisko

ne … to ji jako kazdemu ukazujes na pockani ?… nebo se o tom bezne bavis ?…:D mam za to ze holkam to vadit nebude ..
asi 30% chlapu na svete ji ma nejses nicim vyjimecny … klid :))

Další odpovědi
zjentek

jak stydět? ..vždyť máš trencle a až ti do nich nějaká vleze a bude se tomu smát, tak ji vyhoď z trenek a má po ptákách ..však přijde taková, co se smát nebude a to bude ono ,)

anonym

Jsou tací, kteří si ji nechávají dělat schválně a vidí v tom projev mužnosti. Ty máš vystaráno, že jsi ji podstoupil ze zdravotních důvodů. Za své tělo se nemáš důvod stydět. Je Tvoje a takové ho máš mít rád.

cochee

Jak stydět? Stydíš se, že máš zaplombovaný zub???

quentos

naopak, ženy si sex s obřezanými muži prý velice chválí.