Daniel16

Mám se obávat obřízky?

Je mi 13 a na podzim půjdu zřejmě na operaci… Už víte, na jakou… Mám se obávat? Potřeboval bych bližší informace… A ne nijak odborně…

Nejlepší odpověď
Pepa25

Opravdu jdeš na klasickou obřízku? Pro upřesnění: krátká uzdička se řeší jejím přeříznutím, což je skoro mikroskopický zákrok a jen fimóza (zúžení předkožky) klasickou obřízkou. Obojí je ale zákrok v lokální anestezi, který v podstatě nebolí, protivných je jen pár dní potom (citlivý penis, občas jsou potřeba obklady z borové vody) a pak už tě čeká jen bezproblémové stahování předkožky. Nemáš se čeho bát.

Další odpovědi
led

V súčasnosti sa to robí už odborne

huxa

Obřízku podstupují normálně kojenci, proč by ses měl obávat? Ani jako operaci se to brát nemůže, ne?

Drap

Neboj se. Bývá to zcela bez problémů.

anonym

Když budeš dodržovat po operaci co ti řeknou, nebude to tak hrozné, budeš přece v narkoze, nebudeš nic cítit a ještě ten den bys mohl jít domů.
http://www.uro­logiept.cz/pa­ges/obrizka/cus­tom_page.htm;jses­sionid=E70077F3­E59CB92D239E3C54CE1DE612­?execution=e1s1

setapouch

Lepší než kastrace.

Agneta

No vidíš, a pak už tě vezmou do mešety, tak pozdravuj islám:> aláhu dej mu vláhu:DDD

anonym

Agneta, co je to „mešeta“? A proč by tam měl chodit?