Elvika

Jak je to s přepínáním obrazovky na Windows 8?

chtěla bych poradit s přepínáním obrazovek na Windows 8. Potřebovala bych si něco upravit z PDF souboru do Excel. souboru a potřebovala bych při tom mít otevřené oba soubory naráz, nejlépe nad sebou, aby se mi to dobře přepisovalo. (PDF soubory se mi otevírají do nové obrazovky) Když se ale snažím dát dvě obrazovky vedle sebe (nad a pod to nejde vůbec), jedna je vždy moc malá a nečitelná. Jde velikost obrazovek nějak upravit?
Děkuju předem za odpověď :) Snad chápete, jak to myslím. Kdyžtak se pokusím to trošku doupřesnit.

Odpovědi
McArthur

Moc nechápu, jak to přesně chcete, ale jde to. Podle všeho ale otevíráte PDF v prohlížeči Internetu a ne v Adobe Reader. V Readeru je v horní liště nastavení velikosti zobrazení, stačí tedy nastavit požadovanou velikost.