led

Obrázok na facebooku

Viackrát tu boli odkazy na obrázky na facebooku. Ak ich chcem vidieť, musím sa prihlásiť. Ja ale nie som registrovaná na FB (nechcem sa prihlásiť.
otázka:
Ako je možno vidieť ten obrázok anonymne?
Doplňuji:
V tejto otázke nejde konkrétne o mňa. Ale množstvo tunajších užívateľov-nečlenov Facebooku by chcelo odpovedať, ale nemôžu.
Tá otázka je za stranu NsFB (Nečlenovia stránky Facebooku)

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak jediné co mě napadá pokud by chtěl někdo ukázat fotku, případně nějaký obrázek co má na FB tak pomocí www.nadapenny.com by to mělo jít,,,,anonymně to myslím nejde,,,

Další odpovědi
Vikičistič

Pokud nejsi registrovaná a chceš vidět nějaký obrázek,záleží zdali to má majitel adresy povolené,jinak to nejde. Nevím ,proč se nepřihlásíš ,je to bez problému.Ahoj.

damm

tak se tam přihlaš pod jménem své babičky…

led

Vikičistič,
asi ste prehliadol moje logo – facebook. Ja mám možnosť vidieť.
Ale viackrát sa stalo, že tu bol odkaz na členskú stránku (FB,Picassa,…). Nie každý sa chce hneď registrovať. Pýtajúci sa potom divia, ako je to možné, že to nikto nevidí a neodpovie. Asi treba tak, ako navrhuje „kropítko“.