Kreama

Obrázek do obrázku GIMP

Mám obrázek v GIMPu. Jak tam vložím další obrázek? Nějak mi to nejde… :/
děkuju

Nejlepší odpověď
www

Viz Gimp, návody:

Zdroj: www.iva.nafoce­no.cz/vlozeni-vyberu-do-pozadi.html

Další odpovědi
anonym

Nejlíp, když přidáš další vrstvu a do té obrázek vložíš – pak s ním budeš moci dále pracovat (s tím původním samozřejmě také).

Nykki

Můžeš si otevřít víc obrázků třeba, když klikneš na obrázek pravým tlačítkem myši a dáš Edit with GIMP/ Otevřit pomocí GIMP nebo něco takové a potom jednoduše stačí třeba obrázek z okna GIMPU vystřihnout a zkopírovat nebo pokud to nepodřebuješ vystřihovat, tak to z toho okna zkopírovat celé… Stačí, když klikneš do obrázku,který chceš zkopírovat a zmáčkneš CTRL+C a potom klikneš do obrázku, do kterého to chceš vložit a zmáčkneš CTRL+V