Avatar uživatele
anetadela1

Obracení želvičky v akvárku

Ahoj, nevíte jak mám zabránit želvičce,aby se mi pořád obracela na záda? Když jsem doma, tak ji obrátím,ale až budem celý den pryč, tak se udusí. Poraďte, díky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? fortin před 5203 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Liliana

mela sem želvi několik let a měli jsme jich hodně a vím že to želvy dělají… nějak moc sem to nikdy neřešila vždycky se převrátili sami zpátky popřípadě ji tam dejte víc vody at se převrátí jednodušeji.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

zkus třeba jestli můžeš něco mezi ní do toho akvarka dát aby jí to zabránilo se otáčet.zkus ty strany něčím zaplnit

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
HOMER

Ahoj,Ber mou odpověď z rezervou.Napadlo mě,co takhle ji tentokrát otočit na záda a pozorovat,jestli se jí podaří otočit nazpět.Kdyby se dusila,tak jí můžeš pomoct,aby se tě chytla a v nejlepším případě se otočila sama.Aby se odnaučila,že ji vždy někdo otočí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Prohlédněte si akvárium a přemýšlejte, o co se želvičce daří takto otáčet, nebo jí pozorujte. Pak tu překážku odstraňte. Pokud se obrací, protože se snaží vyšplhat na skleněné stěny, pak vymyslete, jak jí v tom zabránit, resp. zabránit tomu, aby při těchto pokusech přepadávala. Želva se obvykle neobrátí jen tak sama.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fortin

HOMER, a co takhle semafor k želvičce, když budou doma, bude svítit zelená? Nebo jí ohnout nožičky nahoru aby mohla chodit i obráceně?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elizabet

většinou se vždy otočí sama a také doporučuji více vody

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek