Ejn

Obor technická zeřízení budov,kam dál?

Jsem holka,která uvažuje o studiu na průmyslové škole,přesně na oboru technická zařízení budov.Je to obor spíše pro chlapce,tak se chci zeptat, jaké bych já měla pracovní uplatnění,případně na kterou vysokou školu bych mohla jít dále studovat.
Děkuji. :)

Odpovědi
Orange

Já myslím, že při projektování různých inženýrských sítí apod. pohlaví nerozhoduje.. Na VŠ pak můžeš jít klidně jinou.

Sůwa

Pokud jsi technicky založená, tak tenhle obor má slušné uplatnění. Taky jsem „holka“ , ale dřív se všechny tyto obory studovaly na střední průmyslové šlole stavební a tak znalosti nebyly moc detailní. Vlastně jsem se učila za pochodu v praxi. Další studium je možné jak na strojní, tak i stavební fakultě, dokonce i elektro.