šmoulacamp

Obor Provoz a ekonomika dopravy

Jaký je obor Provoz a ekonomika dopravy? Jaké má přímo uplatnění? Cop se ve škole učí? Na stránkách školy jsem informace moc nepochopil. Děkuji za odpovědi:)
Doplňuji:
Prosím, to nikdo nic o tomhle oboru nevíte? :O :)

Nejlepší odpověď
Pepa88

Doprava obecně má relativně veliký potenciál… Jde o to, že dopravovat věci z A do B zní strašně jednoduše… Ale pokud máš dopravit určitá kvanta materiálu, pomocí určitého kvanta automobilů už je to docela složitý problém… A pokud navíc chceš mít minimální náklady, při zpracování se celkem zapotíš :)

Uplatnění? Všude v dopravě :) Dopravní společnosti, řízení MHD, vytváření jízdních řádů atd. atd.