VIKTORIÁ

Obor cestovni ruch

Ahoj budu vdecna za jakekoliv informace o cestovnim ruchu. Co se potom da delat, jestli mate zkusenost…Moc dekujunza kazdou odpoved!

Odpovědi
venkovan

Cestovní ruch – to je velmi široká oblast. Dá se říci cokoliv v turistice. Ale i mimo tento obor.
Lecos bývá napsáno v popisu školy – uplatnění studentů. Nicméně – zatím se moc netrap – pokud se teprve na školu hlásíš či začínáš studovat střední školu a zaměř se abysi po střední si udělala minimálně VOŠ. Třeba jazyky, ekonomii, management apod.