lilalola69

Máte někdo zkušenosti s bakalářským studiem hispanistiky?

Máte někdo s tímto oborem zkušenosti? Stojí za to, našel by v něm člověk uplatnění a jak bych měla ovládat španělštinu? Děkuji

Upozornění: Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Odpovědi
Drap

Osobní zkušenost nemám. Pokud je někdo dobrý, tak najde uplatnění v jakémkoli oboru, který zvládl. Znalost španělštiny na konci studia musí být dobrá.
Studium hispanistiky (španělštiny či románské filologie, názvy těchto oborů se na různých školách liší) se zakládá, jak lze jistě očekávat, na zevrubné přípravě studentů ve zvládnutí španělštiny z hlediska gramatiky, psaného textu i mluveného slova.

ivzez

Nevím o možnosti bakalářského studia hispanistiky.
Dcera vystudovala vystudovala pětiletý magisterský
obor a uplatnění má.