eLx

Obnovuje se KOMPLETNĚ tělo po sedmi letech?

Kdysi jsem slyšel jako argument k podpoření existence duše, že se tělo po každých 7 let kompletně obnoví (každá buňka se prý regeneruje). Jindy mi ale bylo řečeno, že se to týká kostí a né celého těla, že mozkové buňky se například nikdy neobnoví. Tak jak je to? Díky. :)

Nejlepší odpověď
baghira

Něco se obnovuje mnohem rychleji (třeba kožní epitel nebo vlasy), něco vůbec (třeba zmíněné mozkové neurony). S duší to nemá až tak co dělat, ta je nehmotná a nesmrtelná.

Další odpovědi
tom004

No,a je to jasný.A,já pořád,proč nestárnu,a rozumu nepobírám,ale,když už jsem se 9× obnovil,tak jsem v obraze,a vím,kdo za to může. Jupííí.Jen tak dál,přírodo. 🙂