Obnovili jste někdy přátelství s lidma, které jste třeba dlouhé roky, např. od dětství neviděli?

Mělo to pak vůbec význam?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ne , nemá to význam. Nikdy nevstoupíš do téže řeky. I když jste byli před desetiletími i kratším obdobím nejlepšími kámoši, každý dospěl v někoho jiného. Nejvýš zajít na pivo, pokecat, zavzpomínat. Samozřejmě i tak se dají najít nové společné zájmy, často i obchodní nebo podnikatelské, ale to už je jiná kapitola.

Další odpovědi
Anikitos

Jo, ale jen s jednou holkou, kterou jsem znal už od prváku na střední, ale neřekl bych, že jsme předtím byli bůhvíjací kamarádi , jen jsme se tak trochu znali, (pár letmých rozhovorů, tak dvakrtát venku na procházce a to je asi všechno) pak dlouho nic, ale najednou po letech ejhle zpřátelili jsme se a jsme nejlepší přátelé.

ten který je

Ano obnovil a posléze jsem toho moc litoval.

Drap

Ano stalo, Dokonce vícekrát. Nelze říct, že se na původní přátelsví naváže , ale na základě známosti mnoha okolností se vytváří nové

ivzez

Kamarádství z dětství jsem v dospělosti neobnovovala, ale přátelství
(kolem „sametu“ jsme se kvůli stěhování „ztratili z očí“, našli jsme se
až po několika letech) ano. A navázali jsme tam, kde jsme skončili.

Podle mne to závisí na kvalitě předchozího vztahu.
Na kvalitní vztah lze navázat a pokračovat v něm…