Katrous

obnovení systému

Dobrý den,chci se zeptat zda když obnovím systém třeba dnes na 15 00 jestli se mii tam objeví smazané soubor\ co jsem smazala třeba v 15 30 ? win 7 děkuji

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Obnovení systému se týký jen SYSTÉMOVˇYCH souborů nikoliv uživatelských dokumentů

Další odpovědi
Rylon

Ja, nevim jak to je ted ale u XP to tak fungovalo ono to obnovilo soubory a nastaveni a navic to nechalo i ty nove soubory např: v 15:00 jsem si udelal obnovovaci bod. v 15:30 jsem neco smazal a v 15:45 jsem treba v malovani vytvořil obrazek.

V 16:00 si uvedomim ze jsem to nemel mazat a obnovim system na 15:00. Starý soubor se vrati a novy zustane. (U WIN 7 by to melo byt podobne. OS se maji zlepsovat ,ne) 😁