mareks300

Obnovení systému

Dal jsem obnovit systém na včerejší den a jak jsem se dostal do windowsu a přihlásil …zobrazila se jen bílá obrazovka a žádná plocha. :/

Nejlepší odpověď
rynek878

jestli chcete spustit obnovu systému,tak můžete maximálně vybrat datum, které je tučně napsané,jiné datum není aktuální,co více dodat?

Další odpovědi
Earl Sin

Zkuste spustit windows v nouzovém režimu. Poté spustit novou obnovu.

Bumbes

Zkusit jiné datum obnovení.
Pokud to nepomůže, tak přeinstalovat Windows do aktuálního adresáře bez formátu – 90–99% ovladačů bude fungovat (nefunkční se dají vyhledat ve správci a aktualizovat) a ztracené dll knihovny by se měly obnovit instalací.