poreksmrkvi

obnova PC do továrního stavu

Dobrý den, chtěl bych obnovit počítač (notebook) do továrního stavu, ale už sem jednou obnovoval. Kolikrát můžu obnovit počítač do továrního stavu? Tady sem cetl (http://pc.porad­na.net/q/view/669828-kolikrat-muzu-preinstalovat-windows?page=r669839#r­669839) ze třikrát a pak to nepujde online ale ja nebudu přeinstalovávat ale obnovovat pomocí recorvery DVD…
Mám nainstalovanej i linux (kdyz zapnu pc muzu si tam vybrat jmezi linuxem nebo win 7 – neovlivní tu nabídku obnova???)
Děkuji za odpověď
Doplňuji:
l564 – ne nastavení ale obnova systému do továrního stavu…

Odpovědi
anonym

Ohledně té obnovy – co tím myslíte „tovární nastavení“?

cochee

Obnova pomocí recovery disku = přeinstalace. Vzhledem k tomu, že jde o notebook a nepíšete, že byste měnil hardware, tak aktivace Windows se skutečně může podařit několikrát online, ale ani z offline nemusíte mít strach, je tam „plechová huba.“ Ten Linux asi bohužel padne za vlast, i když… záleží, jak to máte uděláno. Prognóza nejistá.