Miroslavst

Oblíbený zpěvák, písnička

Včerta tu padl dotaz ohledně oblíbeného zpěváka-zpěvačky.
Jak se vám líbí tato písnička?
http://www.you­tube.com/watch?v=O­iOeKbRND_A&fe­ature=related
Řekl bych, že pěkná novinka, ale nechám na posouzení i vás.
Doplňuji:
Děkuji za vaše názory.

Nejlepší odpověď
panenka

Je to supr novinka slyšela jsem jí na očku takové písně mám opravdu ráda.můžu říct že jsi se mi miroslave trefil přímo do vkusu

Další odpovědi
Zuzik

Jo to je úžasná písnička moc se mi líbí. Takovýhle typy písniček mám ráda. a ještě mám ráda hip hop.

Retko

Hruza. S prominutim :)

No taky nazor… :)

dagry

Jo tak zrovna mi dneska ležela celý den v hlavě. To pískání je tam boží. Mně se líbí.