Lucimia

Oblíbená polévka

Máte rádi polévky? A jakou polévku máte nejraději? Z pytlíku nebo domácí?

Ja mam ráda jíškové polívky, zahuštěné – jako je hrachovka, čočková, gulášová, bramboračka, česnečka, cibulačka..
Ty průhledné jenom vývar a tam kousky zeleniny ty moc nemusím, ani nudlová není moje alfa a omega.
Nejraději mám polévky domácí, ale gulášovka je pro mě nejlepší jenom z pytlíku ☹
A co vy?

Nejlepší odpověď
kropitko

DOMÁCÍ A VŠECHNY,jsem polévková. Z pytlíku jen v nouzi největší,dovo­lená apod…

Další odpovědi
quentos

přímo je miluju, nejlépe domácí; bezkonkurečně u mě vede francouzská cibulačka, dále v závěsu česnečka (nejlépe s kroupami), bramboračka (nejlépe s houbami, ještě lépe vlastnoručně ulovenými) a pórková

Michal

Bramboračka,gu­lášová a dršťková.

BEAES

U nás se nejčastěji vaří zeleninová, čočková, fazolová, brokolicová a vývary. Jo a také rajská je výtečná.

BENYTA

Dnes už „pytlíkové“ polévky jsou na vysoké úrovni,ale domácí česnečku nenahradí žádná.

panenka

mám ráda gulášovou,bram­borovou,česneč­ku je jich opravdu spoustu.

Jahoda

Je jich opravdu mnoho. Mými favority ale je gulášová, česnekačka, zeleninová, nudlová, hrášková, žampionová, bramboračka apod.

anonym

Ja nenecham dopustit na kulajdu,gulasov­ku,fazolovku s klobaskou,drzko­vou a slepici.To;Grifin mamka pochazi z Nove Paky(Kumbursky Ujezd)a krkonosske kyselo je u nas nejjj.....

grifin

Lucimio,já mám nejraději podkrkonošské „KYSELO“
To je polévka prověřená staletím,to baštil
Krakonoš,Kuba Anče, i Trautenberg.Dělá se z chlebového kvásku,jsou suš.houby,vajíč­ko,je
to prostě pochutnáníčko,k to­mu brambůrky a máš
sílu jak Bivoj!!

nickolka

Téměř všechny,ale domácí.Nejvíce asi vede polévka s játrovými knedlíčky,gulášová a polévka z uzeného masa s bílými fazolemi :)

iwetax

Mám ráda porkovou , cibulovou a květákovou.

Džanička

Já jsem také polévková,nejraději mám gulášovou,fran­furdskou,kapus­tovou,zelnou,sle­pičí,hovězí s knedlíčkama,je jich hodně,ale nikdy bych nesnědla drožďovou a drškovou.

lorja

Největší favoritkou mezi polévkami je u mně fazolová.Sním ale každou.