Oblékáte se do společenského…

…když usedáte ke svátečnímu stolu?

Odpovědi
tom004

Bez mučení přiznávám,že ne. Doma u jídla se chci cítit pohodlně. A navíc,jsem měl sako a kravatu léta jako pracovní oděv,takže dělám vše pro to,abych se obému vyhnul. Přeji všem dobrou chuť.

dědapetr

Ne neoblékáme máme domácí oblečeni,volné a pohodlné.

dudu

Jsem v obdobné situaci jako Tom – po řadu let oblek, vázanka a denní holení do práce, proto se nyní chození v „šolně“ úspěšně vyhýbám. Na a na chalupě pak nejvíce poletuji ve vytahaném triku, kraťasec z ustřižených tepláků a bos.

anonym

Jen na Vanoce .

hanny 2

Do společenského přímo ne,ale bereme si něco lepšího než tepláky a triko.