Avatar uživatele
zjentek

Oblékáte se dle módy, nebo jste v tomto ohledu svázáni zcela jinými konvencemi?

https://www.youtube.com/… jestli vás zcela prostý způsob bytí na ten kratičký čas baví chápat jako jakousi složitou existenci.

Zajímavá 0 před 7 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
paul1

V podstatě jsem se podle módy nikdy neoblékal. Nějak mne to nelákalo, vystačil jsem si s normální konfekcí. Také k tomu přistupovalo to, že jsem byl dost vysoký (189 cm) a to už se dost těžko na mne něco shánělo. Nedávno jsem někde četl, že nějaká paní se rozhodla ze šatníku vyhodit věci, které neměla už rok na sobě. Zbyl jí tam župan a troje tepláky :-D.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Móda mě nikdy nezajímala (kromě kalhot do zvonu). Vzpomínám si, že jsem měl u svatebního kvádra, kalhoty dole 35cm. K mé výšce OK. Nosím co mě se líbí, ale aby to dohromady ladilo barevně.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

To mi připomnělo vtip, že senioři mají ve skříni už všechny módní styly. :-)) Dnes jsem sledovala rozhovor s módním stylistou, jen proto, že mám ráda pořady Face to face, a protože nadpis zněl provokativně: https://www.youtube.com/…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Podle módy určitě nee, oblíkám si to, v čem se cítím pohodlně, co mě nikde neškrtí a netlačí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Oblíkám se hlavně prakticky a pohodlně. Z mody opět to co je praktické - tedy bederní kalhoty mi vadí, těsně obepnuté taky. Na holé břicho nemám - to je naštěstí jen pro mladé holky. A chodit s modnima odhalenýma nohama a nahoře navlečenej - to si myslím že je tak stupidní že to ani moda nemůže být.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

Teď v koroně? Moc se mi líbí výraz, že teď se z domu (třeba s odpadky nebo na rychlý nákup) vychází "na Gargamela": https://cestina20.cz/…

Nový příspěvek