Avatar uživatele
Kubina

oblek smoking

dobry den potrebuju se jen zeptat je smoking pro mlady lidi jestli je jako modni ? A jeste jsem slysel ze se smoking nenosi pred 18 hodinou ze se nosi az vecer tak nevim a na jake akce se hodi? Je lepsi normalni oblek? Dekuji za odpovedi na otazky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4597 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Ze stránky Etiketa.

Nejvhodnějším oblekem pro mladé muže zůstává smoking. Pokud si mohou dovolit tuto finančně náročnější investici, musí ještě počítat s nezbytnými doplňky – dvěma až třemi košilemi, dvěma páry bílých rukavic, černým motýlkem, ozdobným kapesníčkem, bílými kapesníky, černými ponožkami a černými šněrovacími botami bez vzoru nebo ještě lépe -lakovkami. Investice se vždy vrátí prostřednictvím krásných vzpomínek na toto období života. Menší návratnost je z dalšího využití smokingu pokud nebude ještě mladý muž absolvovat svůj maturitní ples nebo jiné společenské plesy a společenské podniky. Za poměrně krátkou dobu se totiž zcela změní jeho fyzický vzhled. Pokud investice přesahuje reálné možnosti, může si výjimečně pořídit tmavý jednořadový nebo dvouřadový společenský oblek s obdobnými doplňky.
Smoking je tvořen z jednořadového nebo dvouřadového saka s lesklými klopami, kalhot s jedním lampasem, doplněný bílou košilí a motýlkem v barvě smokingu, černých ponožek a hladkých černých bot. Nosí se po 19. hodině.

Zdroj: http://webcache.googleusercontent.com/search?…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Záleží na tom, o jakou akci se jedná.
V každém případě je smoking více slavnostní a nosí se na "větší "akce.
Hodí se i pro malé lidi, ale jak píšeš, až po 18.hodině, i to naznačuje, že to určený pro slavnostnější příležitosti.
Pěkným oblekem nic nezkazíš. Hodí se na každou akci. Dej pozor na vhodnou košli a kravatu. Mě osobně se motýlci moc nelíbí.

http://www.zbynekmlcoch.cz/…doplnky.html

http://tv.sms.cz/…5643_Etiketa

http://www.dianthe.cz/…nska-etiketa

http://www.prozeny.cz/…e-udalosti-7

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování