Elixír

Objev, a co dál?

Na koho se obrátit s objevem? Jak postupovat při objevu? Kde hledat pomoc při objevu? Jde o farmakologií.

Nejlepší odpověď
Drap

Nechat si objev patentovat. Dále jej můžeš prodat, popřípadě hledat investora.

Další odpovědi
Agneta

Zajdi na něco takového, jako je Obchodní komora – nebo spíš průmyslová, něco takového to musí být, a tam si nech dát termín na poradnu kvůli vynálezu, ten pak ale nesmíš vykecat, jen se nech poradit, jak ten vynález chránit(patentově, nebo jinak).

ivzez

Jakou pomoc máte na mysli
a kam byste se chtěl obracet?

Objev patentujte, proveďte laboratorní a klinické zkoušky,
získejte schválení pro příslušný trh, vyrábějte
pak svůj výrobek jenom prosaďte proti konkurenci…