MarcelaM.

Jaký doporučíte objektiv pro Canon na natáčení videí se zoomem?

Zdravím, potřebovala bych objektiv s větším zoomem alespon 200mm s vysokou světelností a dobrou kvalitou pro tvorbu videí. nevíte o něčem? né až moc drahé spíš tak do 16K

Odpovědi
uccello

Já ale nevidím žádnou zmínku o kameře? Nechceš to k zrcadlovce? Do 16 tis. to bude problém, pokud chceš světelnost alespoň 2,8.

Lamalam

Dvoustovku s vysokou světelností do 16 000 Kč neseženeš. U takových objektivů jsou ceny trochu jinde, viz zdroj.
Doplňuji:
Omlouvám se, přehlédla jsem kategorii, myslela jsem, že chceš točit foťákem. Mou odpověď prosím ignoruj, týkala se objetivu pro fotoaparát, nikoliv pro videokameru.

Zdroj: http://www.fo­toskoda.cz/ca­non-ef-7020028-l-usm/