michaela1702

Objednavka pres internet ve 14 letech bez obcanky? PPL

Dobry den je mi 14 a objednala jsem si z internetu něco – ppl mi to priveze – potrebuju obcanku a staci kdyz mi je 14 let?? Podpisuje se neco?

Odpovědi
jáára

Občanku nepotřebuješ. Podepíšeš se na PDA

anonym

občanský průkaz potřebujete pokud si necháte doručit balík na PPL Parcel Shop https://www.pplpar­celshop.cz/ což jsou výdejní místa po celé ČR kde vám balík vydají proti generovanému identifikátoru zaslanému smskou a právě OP.

S tou občankou je to u běžného doručení PPL zřejmě závislé na hodnotě balíku, protože někdy ji po mne chce jindy ne. U poslední zásilky 40 kg skříně za 2800 Kč občanku vidět chtěl.