MajaIS

Objednávání přes net

Dobrý den, poradili byste mi prosím, do kolika dnů mi přijde knížka objednaná přes internet? Děkuji. Pěkný den :)

Nejlepší odpověď
1popelka1

Každý e-shop (ve vašem případě asi e-knihkupectví) uvádí na svých stránkách do kdy nejpozději zboží pošle.
Většinou jde o 14 dní, narazila jsem i na tři týdny.
Ale zpravidla mi knihy přicházejí do 5 dnů, záleží také na tom, jestli kniha byla na skladu nebo ne.
Doplňuji:
Pardon Quentos, zapomněla jsem uvést, že hovořím o českém prostředí.
S objednáváním ze zahraničí nemám zkušenost.

Další odpovědi
anonym

Me objedne zbozi pre net prijde vzdy do 2 dnu,pokud objednam parfem,je to den hned nasledujici.

quentos

podle toho, zda odsud nebo ze zahraničí – pro tuzemsko viz odpovědi ostatních, ze zahraniční minimálně 7–14 dní, ale třeba taky měsíc…

ReHu

To je různé, od někoho mi přijde zboží do 2 dnů, jinde třeba za 2–3 týdny.
Záleží na tom, od koho je objednáváno. Většinou to na stránkách uvádějí.