dgfdgf

Objednávali jste si někdy alkohol z internetovýho obchodu?

Je riskantnější, že po něm oslepnu, než když ho koupím ve velkým kameným obchodě?

Mám strach, že mi ten rum nějak zředěj nebo vyměnej za levnější.

Nejlepší odpověď
dubraro

Objednáváme si s kolegy přes internet poměrně pravidelně víno a ještě nikdo neoslepl.

Další odpovědi
Drap

Určitě neni riskantnější. Možná i celkově bezpečnější.

anonym

Je to dokonce velmi výhodné a rozumné objednávat přímo u osvědčeného zdroje, přímo u výrobce.

Pokud se obáváte že vám to budou ředit 🙂 tak si vyberte takový obchod na který je na heureka.cz co nejvíc pozitivních recenzí, pak budete mít takřka jistotu že obdržíte kvalitní zboží jako ti, kteří obchod hodnotili.

cochee

Neobjednával.

briketka10

Ano.
Víno a pivo běžně na e-shopu.

zjentek

Jedině Absinth z Ruska!

Lamalam

Neobjednávala.