Yvetta.B

Objednání zájezdu přes internet – musí se peníze poslat z jednoho účtu dohromady, nebo můžeme každá poslat svoji částku?

Když si 2 osoby obejdnávají pobytový zájezd přes internet, musí se peníze poslat z jednoho účtu dohromady, nebo můžeme každá poslat svoji částku?

Odpovědi
hanulka11

Určitě si zájezd objednáte každá pod svým jménem ,tak tedy si každá zaplatíte ze svého účtu – nebo lze se domluvit jedna zaplatí zálohu /většinou se platí 50% částky / a druhá pak zaplatí doplatek ten se platívá do měsíce před odletem.
Ale není problém zaplatit každá zvlášť .
Pokud se jedná o pobyt u nás , není problém se s nimi dohodnout a upozornit je že každá zaplatíte za sebe ,tím pádem jim přijdou peníze ze dvou účtů .