Tessina11

Objednala jsem si zboží a ono stále nikde, co si o tom myslíte?

Objednala jsem si zboží od fyzické osoby přes bazar, odeslala jsem jí peníze na účet a zboží stále nikde. Trvá to přes 3 prac. dny nevím co mám dělat. Osoba mi neodepisuje, jen doufám že zboží přijde.. Co si o tom myslíte?

Odpovědi
marci1

Těžko říci. 3 pracovní dny ještě není taková dlouhá doba, ale že Vám neodpovídá, je už podivné. Doufám alespoň, že se nejedná o větší částku.Přiznám se, že v tomto ohledu jsem nedůvěřivá a peníze dopředu nikdy neposílám. Snad to dopadne dobře.

Beer4Real

Nepřijde.
Už bylo tisíckrát řečeno že se nemají nikomu posílat peníze předem na účet.
Tvoje chyba ;)

meivik

Jako chybu (platba předem) to neberu. Spousta prodejců odmítá posílat na dobírku z důvodů špatných zkušeností jako jsou i u platbě předem. Chce to před prodejem dotyčnou osobu projet přes Google nebo kouknout na hodnocení. Teď bych zkusila kouknout na Google, zda někde pod udaným mailem není i tel. číslo a spojit se tak. Zkusila bych ještě třeba napsat, zda nepošle číslo balíku nebo ještě počkejte, 3 dny opravdu není tak dlouho.

arygnoc

a pošlete aj nabudúce peniaze dopredu?