Nikolka115

Obezita 3.Stupně

Obezita 3. Stupně co si o tom myslíte ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

To je opravdu pro tělo ohromná zátěž celkově pro všechny orgány , nejen pro tvoje klouby – hlavně také pro srdíčko a vše další, budeš mít problémy s dýcháním , pohybem – prostě jednoho dne si tělo řekne dost a můžeš zkolabovat .Nechci tě strašit, ale ve tvém věku by to chtělo opravdovou spolupráci s obezitologem a třeba i lázně .
Doplňuji:
víš sama dobře, že si za to můžeš sama
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jeto-neuveritelne-asi-se-mi-budete-smat-a-pod-ale-je-mi-14-merim-170-cm-a-vazim-115kg-muj-problem-je-ten-ze-ja-se

Další odpovědi
Alesh

BMI
Obezita 3. stupně Více než 40,0 … no, ty kráso!!!
Při mých 195 cm to je hmotnost nad 152 kg! 🙂 … mám 95 kg (BMI = 25)
Doplňuji:
souhlas s kolegou, zvýšit jim daně na žrádlo! Zkrátka u kas v supermarketu bych při podezření na vysokou obezitu dotyčné přeměřil a převážil a podle BMI jim zkalkuloval daň na jídlo. A naopak těm s nízkým BMI bych tu daň snížil. Třeba takové anorektičky, ty by měly 0% daň na potraviny. 😉

Zdroj: http://www.zij­zdrave.cz/kila-navic/obezita-a-nadvaha/stupne-obezity/

Drap

Pokud to neni způsobeno geneticky, nebo vážnou chorobou, tak ta osoban neni obézní, ale tlustá a vše si zapříčinila sama.
Bylo by zřejmě moudré, aby se takovýn lidem zvýšili podstatně daně.

Reuef

Ze slovo „stupne“ melo byt napsane s malym pismenkem ?

honza19hk

To je tak na jeřáb a sklápěčku.