DDarent

Obešly byste se bez facebooku?

http://pctunin­g.tyden.cz/com­ponent/conten­t/article/1-aktualni-zpravy/21733-hackeri-z-anonymous-5-listopadu-znici-facebook-mozna

Někdo ani neví co je to Facebook a některý na něm nemaj účat ale je tam asi 3 nebo víc miliard lidí!!!
Doplňuji:
Já nepochopim lidi co u toho sedí celej den!!!
Du tam jednou za den, a to ještě ktomu přes mobil na 3 minuty!!!

Nejlepší odpověď
Berušinka

Ptáš se jen žen?
Za ženu odpovídám, že ho na nic nepotřebuju.

Další odpovědi
mosoj

Jak skončí facebook jdu se oběsit a basta.

salsa verde

Jistě nekteré z nás se bez něj neobejdou. Já kupodivu žiju a hodlám žít bez něj i nadále.

dědapetr

Obešel, v minulosti jsem neměl ani internet a taky jsem žil.

tom004

Ten,kdo neví,co je FB,o nic nepřišel.

chudst

Ale milerad. Facebook jsem nikdy moc nemusel; vzal jsem ho na milost jedine proto, ze mi to dohodilo kontakty na lidmi ze skolky.

Bohuzel ho vyuziva dnes vetsina kamaradu, a pokud s nimi chci komunikovat, „musim“ ho mit take. Presto na internetovou komunikaci uprednostnuji daleko stabilnejsi ICQ (resp. za program QIP) a na hovory Skype.

(A jinak dle meho se tohle hodi vice do Anket a zabavy a nikoli do Pocitace a Internet.)

casey

facebook nemam a neplanuji, ale je fakt, ze z meho okoli ho ma hodne lidi, nekteri dokonce zrusili skype (na co, vzdyt jsem prece na facebooku). No, tak uz s nima nepokecam. Navic facebook vyzaduje cas, ktereho uz takhle mam malo.
Takze ano, obesel.

Ponytail

Samozřejmě, že ano.

hanulka11

žiju dobře bez něj a nehodlám se na něj přihlašovat

anonym

Mam ho , ale chodim na nej jednou za tyden , nekdy i dele. Nic ale nepisu , nikdy nikomu , jen se divam na nove fotky . A mam tam jen svoji rodinu. Pratele odmitam , ignoruji a pak mailem vysvetluji , ze tam chci mit do budoucna opravdu jen rodinu. Vcetne synovcu a neteri … -iv-

M-Rock

Jistě bych se obešel. Dnes lituju že jsem si ho založil. Ale nechce se mi u všech zjišťovat icq kontakt. Někteří icq rovnou vyměnili za FB.

RomanP

Bez problémů, naposled jsem tam byl, když jsem sem dával fotku do profilu. Nemám rád tyto služby, které lezou lidem do soukromí. Měl jsem o této socce jiné mínění a dost mě to zklamalo. Že tam někdo chodí je jeho věc ale musí se smířit s tím že je součástí zmanipulovaného stáda ovcí.