Avatar uživatele
DDarent

Obešly byste se bez facebooku?

http://pctunin­g.tyden.cz/com­ponent/conten­t/article/1-aktualni-zpravy/21733-hackeri-z-anonymous-5-listopadu-znici-facebook-mozna

Někdo ani neví co je to Facebook a některý na něm nemaj účat ale je tam asi 3 nebo víc miliard lidí!!!
Doplňuji:
Já nepochopim lidi co u toho sedí celej den!!!
Du tam jednou za den, a to ještě ktomu přes mobil na 3 minuty!!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4641 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Berušinka

Ptáš se jen žen?
Za ženu odpovídám, že ho na nic nepotřebuju.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Jak skončí facebook jdu se oběsit a basta.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
salsa verde

Jistě nekteré z nás se bez něj neobejdou. Já kupodivu žiju a hodlám žít bez něj i nadále.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Obešel, v minulosti jsem neměl ani internet a taky jsem žil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Ten,kdo neví,co je FB,o nic nepřišel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chudst

Ale milerad. Facebook jsem nikdy moc nemusel; vzal jsem ho na milost jedine proto, ze mi to dohodilo kontakty na lidmi ze skolky.

Bohuzel ho vyuziva dnes vetsina kamaradu, a pokud s nimi chci komunikovat, „musim“ ho mit take. Presto na internetovou komunikaci uprednostnuji daleko stabilnejsi ICQ (resp. za program QIP) a na hovory Skype.


(A jinak dle meho se tohle hodi vice do Anket a zabavy a nikoli do Pocitace a Internet.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

facebook nemam a neplanuji, ale je fakt, ze z meho okoli ho ma hodne lidi, nekteri dokonce zrusili skype (na co, vzdyt jsem prece na facebooku). No, tak uz s nima nepokecam. Navic facebook vyzaduje cas, ktereho uz takhle mam malo.
Takze ano, obesel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ponytail

Samozřejmě, že ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

žiju dobře bez něj a nehodlám se na něj přihlašovat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mam ho , ale chodim na nej jednou za tyden , nekdy i dele. Nic ale nepisu , nikdy nikomu , jen se divam na nove fotky . A mam tam jen svoji rodinu. Pratele odmitam , ignoruji a pak mailem vysvetluji , ze tam chci mit do budoucna opravdu jen rodinu. Vcetne synovcu a neteri … -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M-Rock

Jistě bych se obešel. Dnes lituju že jsem si ho založil. Ale nechce se mi u všech zjišťovat icq kontakt. Někteří icq rovnou vyměnili za FB.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RomanP

Bez problémů, naposled jsem tam byl, když jsem sem dával fotku do profilu. Nemám rád tyto služby, které lezou lidem do soukromí. Měl jsem o této socce jiné mínění a dost mě to zklamalo. Že tam někdo chodí je jeho věc ale musí se smířit s tím že je součástí zmanipulovaného stáda ovcí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek