Avatar uživatele
Zlatý

Obdržel jsem tento e-mail.Je pro vás alarmující?

Skoro vše v této zemi už je rozkradeno, pro udržení životní úrovně bohatých a superbohatých už zbývá poslední zdroj příjmů : naše peněženky.
Právě na ně se v těchto dnech a týdnech horečně připravuje bezprecedentní tunel tisíciletí. Pod záminkou důchodové a zdravotní reformy má dojít ke skokovému zvýšení nepřímého zdanění obyvatelstva formou zdvojnásobení (!!!) DPH vpodstatě všech základních životních potřeb (potraviny, voda,teplo,bydlení,doprava atd.). Pokud to připustíme, bude mít ČR po Dánsku (porovnej platy v Dánsku a u nás !) druhé nejvyšší zdanění v EU !!! Přitom pro všechny země EU s nejvyšší životní úrovní je vysoké DPH na základní životní potřeby dlouhodobě naprosto tabu. Vědí proč - když lid dnes vysají, nebudou mít zítra komu prodávat. Říká se tomu sociální smír, což česká vláda evidentně nezná.

Důchodová "reforma", tak, jak ji vláda připravila, není žádnou reformou a naše budoucí důchody vůbec neřeší. Spoléhá se na to, že lidé nemyslí, neumějí počítat a jako tupé stádo přijmou tento tunel. Tuto podobu reformy si nadiktovala mocná finanční lobby, která si politiky platí, aby fungovali pouze v její prospěch. Do soukromých rukou mají být vyvedeny naše peníze v řádu biliónů korun, bude s nimi zacházeno prakticky nekontrolovatelně a bez jakékoliv garance, že důchodové fondy nezkrachují, nebudou vytunelovány nebo znárodněny tak, jako se to nedávno stalo v Maďarsku. Naše zajištění ve stáří je v tomto tanci miliard a biliónů až na posledním místě.

Vážení, spolčení boháčů a politiků v naší zemi se již vymyká jakékoliv sebereflexi a sebekontrole. Omámení penězi se tito lidé ocitají zcela mimo realitu a stali se z nich sociopati neschopní vnímat životní realitu těch dole. Sytý hladovému nevěří. Pokud je nezastavíme včas, dopadneme velice špatně a v Čechách poteče krev podobně, jak to nyní vidíme v arabských zemích. Také tam je společným jmenovatelem všech nepokojů a revolucí stále se rozevírající sociální propast mezi superbohatými a superchudými. Necháme to dojít tak daleko ???
Najděte si prosím pár minut času a přečtěte si fakta v přílohách tohoto e-mailu. Vypadají složitě, ale nejsou. Je to pro nás životně důležité. Pokud potom uznáte za vhodné, platformy pro vyjádření našeho názoru už se rodí. Například zde : www.odhodlani.cz .
Nevěřte oficiálním médiím - jsou závislá na finančně-politickém kartelu mocných. Lžou a neinformují o zásadních věcech. Čtěte nezávislé informace na internetu. Např. zde : www.blisty.cz nebo www.finmag.cz
Přepošlete prosím tento e-mail všem svým blízkým v případě, že to uznáte za vhodné. Probuďme se, v sázce už je příliš mnoho !!!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Podobných mailů chodí víc. A připadne mně, že jsme v Evropě snad jediní, co si nechají takhle sr.t od vlády na hlavu!

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Bronzový

...se někdo probudil?

Akorát teda ta zmínka o "společném jmenovateli všech nepokojů v arabském světě" - to musel vymyslet buď někdo, kdo je úplně padlý na hlavu, nebo někdo, kdo si myslí, že dokáže nalhat komukoli cokoli. Jde o státy, kde se lidé mají velice dobře, a společným jmenovatelem je ve skutečnosti zájem o jejich ropu ze strany USA.


Avatar uživatele
Bronzový

tohle je v celý evropě u nas si musíme zvikat,nejsou nemocní,staří lidé,důchodová reforma se děla už 20 rokú se jen mluví,šetří se na nemocných,s tím nikdo nic neudělá.

Zdroj: žolik

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4946
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2675
Zlatý briketka10 2419
Zlatý annas 2073
Zlatý quentos 1639
Zlatý iceT 1552
Zlatý tom004 1522
Zlatý marci1 1506
Zlatý mosoj 1497

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.