Obdržel jsem tento e-mail.Je pro vás alarmující?

Skoro vše v této zemi už je rozkradeno, pro udržení životní úrovně bohatých a superbohatých už zbývá poslední zdroj příjmů : naše peněženky.
Právě na ně se v těchto dnech a týdnech horečně připravuje bezprecedentní tunel tisíciletí. Pod záminkou důchodové a zdravotní reformy má dojít  ke skokovému zvýšení nepřímého zdanění obyvatelstva formou zdvojnásobení (!!!) DPH vpodstatě všech základních životních potřeb (potraviny, voda,teplo,by­dlení,doprava atd.). Pokud to připustíme, bude mít ČR po Dánsku (porovnej platy v Dánsku a u nás !) druhé nejvyšší zdanění v EU !!! Přitom pro všechny země EU s nejvyšší životní úrovní je vysoké DPH na základní životní potřeby dlouhodobě naprosto tabu. Vědí proč – když lid dnes vysají, nebudou mít zítra komu prodávat. Říká se tomu sociální smír, což česká vláda evidentně nezná.

Důchodová „reforma“, tak, jak ji vláda připravila, není žádnou reformou a naše budoucí důchody vůbec neřeší. Spoléhá se na to, že lidé nemyslí, neumějí počítat a jako tupé stádo přijmou tento tunel. Tuto podobu reformy si nadiktovala mocná finanční lobby, která si politiky platí, aby fungovali pouze v její prospěch. Do soukromých rukou mají být vyvedeny naše peníze v řádu biliónů korun, bude s nimi zacházeno prakticky nekontrolovatelně a bez jakékoliv garance, že důchodové fondy nezkrachují, nebudou vytunelovány nebo znárodněny tak, jako se to nedávno stalo v Maďarsku. Naše zajištění ve stáří je v tomto tanci miliard a biliónů až na posledním místě.

Vážení, spolčení boháčů a politiků v naší zemi se již vymyká jakékoliv sebereflexi a sebekontrole. Omámení penězi se tito lidé ocitají zcela mimo realitu a stali se z nich sociopati neschopní vnímat životní realitu těch dole. Sytý hladovému nevěří. Pokud je nezastavíme včas, dopadneme velice špatně a v Čechách poteče krev podobně, jak to nyní vidíme v arabských zemích. Také tam je společným jmenovatelem všech nepokojů a revolucí stále se rozevírající sociální propast mezi superbohatými a superchudými. Necháme to dojít tak daleko ???
Najděte si prosím pár minut času a přečtěte si fakta v přílohách tohoto e-mailu. Vypadají složitě, ale nejsou. Je to pro nás životně důležité. Pokud potom uznáte za vhodné, platformy pro vyjádření našeho názoru už se rodí. Například zde : www.odhodlani.cz .
Nevěřte oficiálním médiím – jsou závislá na finančně-politickém kartelu mocných. Lžou a neinformují o zásadních věcech. Čtěte nezávislé informace na internetu. Např. zde : www.blisty.cz nebo www.finmag.cz
Přepošlete prosím tento e-mail všem svým blízkým v případě, že to uznáte za vhodné. Probuďme se, v sázce už je příliš mnoho !!!

Nejlepší odpověď
www

Podobných mailů chodí víc. A připadne mně, že jsme v Evropě snad jediní, co si nechají takhle sr.t od vlády na hlavu!

Další odpovědi
žolik

tohle je v celý evropě u nas si musíme zvikat,nejsou nemocní,staří lidé,důchodová reforma se děla už 20 rokú se jen mluví,šetří se na nemocných,s tím nikdo nic neudělá.

Zdroj: žolik