dust8

Obdivujete lidi, kteří nikdy nenavštívili web www.facebook.com?

Tu stránku bojkotuju ode dne vzniku a jsem na to pyšný. :) Co vy?

Nejlepší odpověď
Michala11

Též nemám účet a nikdy jsem neměla, ale to není důvod k obdivu či k pýše. Mít ho a zrušit ho, v tom případě smekám.

Další odpovědi
ivzez

Ne. Zatvrzelost ani fanatimus stejně jako pýcha
(smrtelný hřích) si obdiv nezaslouží.

Facebook se dá stejně jako řadu jiných „online nástrojů“
používat rozumně → je to dobrý pomocník, ale zlý pán.

anonym

Přiznám se že mnoho takových neznám. Jednoho, je vidět že facebook už prolezl naše životy opravdu důsledně (to je jistě varovné). Na druhou stranu nevidím že by dotyčný absentér zrušením účtu získal nějakou životní výhodu 🙂 Že se tím neustále chlubí vyvolává spíš lehčí úsměv než nějakou vlnu obdivu. Reakce typu „Fakt už nenosíš ponožky ? A nikdy nebudeš ? WOW“

anonym

Na druhou stranu, někdo facebook prostě nepotřebuje. To co mu nabízí získává jinak (místo fb messengeru, sms, viber, skype, signal, hangouts, telegram, email, …) místo zdi si holt zajde s lidmi občas popovídat z očí do očí … místo markletplace sbazar místo okolních akcí občas třeba koukne na vylepené plakáty na zastávce … na co pak facebook, že ?