Spartaboy

Obdivuje někdo homosexuály, masochisty, sadisty nebo gerontofily? Spousta lidí jimi opovrhuje, ale obdivuje je někdo?

Myslíte, že Bůh udělal chybu, když je vytvořil, nebo spíš člověk dělá chybu, když soudí boží dílo? Zpackal dokonalý Bůh své výtvory?

Odpovědi
Kelt

Například gayové bývají skvělí kadeřníci, návrháři a podobně.

Rokio

Masochistou je kupříkladu Hidan z anime Naruto Shippuuden, a to není tak moc neoblíbená postava z tohoto anime. Celkem oblíbenou postavou z Naruta světa je sadista Ibiki Morino, který se vyskytuje v Naruto, Naruto Shippuuden a v Boruto. Pozoruhodné je, že je to kladná postava.

Řada homosexuálů jsou slušní a inteligentní lidé. Gay byl například Leonardo Da Vinci nebo Julius Caesar.

Pepa25

Není potřeba obdivovat, příšlušníci menšin jsou rádi už za to neopovrhování …
A z pohledu Boha jsou všichni jeho synové a dcery …