maschin

Obdivovat Rusko je dneska v módě?

Myslím ten humbuk kolem ukrajinské krize, jak spousta lidí obdivuje Putina a Rusko, nesnáší USA a Ukrajinu, chtějí zpátky SSSR, myslí si, že západní svět je fašistický a Rusko je ráj na zemi a obrana proti židovským bankéřům :D

Nejlepší odpověď
ReHu

Proč by mělo být?
Nikoho takového neznám.
Jak jsi na to přišel?

Další odpovědi
mosoj

Neobdivuji nikoho.
Pouze vyhodnocuji fakta.

anonym

já Rusko neobdivuji, naopak mám nějak vrozený opak

anonym

Proč jenom dneska. Já obdivoval SSSR, dnes Rusko, stále.A proč? Protože osvobodili moji zem od fašistů, kteří opět vystrkují růžky!

anonym

Kdo by neobdivoval?
http://www.vychy­tane.sk/filesys­tem/image/201106/11­011-0-usa-vs--rusko.jpg
Ruština mě bavila, škoda, že jsem neprocvičovala i po škole
http://www.fil­marena.cz/obraz­ky-knihy/kniha_28212_1­.jpg
a ta nádherná příroda…
http://cestova­nie.aktuality­.sk/galeria/2851022/si­bir-na-vychod-od-uralu/?foto=3
takže co máš proti?

anonym

Pokud si myslíš,že je Rusko ráj na zemi,zkus tam emigrovat.
Osobně jsem nikdy Rusko rád neměl,nemám a ani mít rád nebudu.

Zanyn

Proč? obdivovat Rusko je stejné jako obdivovat kterýkoli jiný stát. Vždy jsou tam i onde klady i zápory, které tvoří především tamní lidé a jejich politici. Země jako taková si vždy zaslouží obdiv, i když to bude jen pustá Sahara.

Zanyn

Ono dle mého mínění se mentalita a životné kredo národů vůbec nemění, jen se jinak okecává a medializuje. Rus jako pomalej durak amík jako dobrodruh už od objevení Ameriky, Němec tvdej ordnunkář, Brit profíkanej anglán, A Čech? Jako za Rakouska servilní služebník. Pochopitelně to neplatí o všech v národě, jen jako neměnící se pohled průběhem času .A ostatní si hodnoťte sami…

anonym

Jugar, až budeš cítit nůž pod krkem od nějakého s IS, rád si vzpomeneš na Rusko, ale to už bude pozdě.

anonym

ReHu
Jakto, že neznáš? Co já? A co barbakan?…zatím

ReHu

No jo, ono je znát a znát 🙂

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Ale, ale, mourečku, dej si ještě panáčka, tak, jako vždycky, nauč se reagovat tak nějak k věci a nepleť se tam, kam nemáš. Nikdo tě neoslovil, tak se nevtírej, ano?

anonym

Ano ano,protože „cokoliv řeknete bude použito proti vám“ a to doslova jako na policii alias došli vám argumenty, tak se opakujete po mě, ale to zavání přímo božsky?!