Kelt

Obdivovali jste někdy záporáka v knize, ve filmu? A co to bylo?

Když jsem sledoval nějaké filmy, seriály, tak si více pamatuji toho záporáka. V kovbojkách, bondovkách , v pohádkách i v nějakých seriálech. Je to úmysl režiséra tyto „hrdiny“ zvýraznit, nebo je to ztotožnění s tím hrdinou? Co myslíte? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Já jsem vždycky žral Hlinomaze. Nikdo, tak jako v Limonádovém Joe, dodnes neumí tak mistrně ukousnout housle.

Další odpovědi
Ametyst

Nebyla jsem vychovaná obdivovat záporáky. Dnešní progresivní doba ovšem všechno převrací na hlavu a vydává i pravdu za lež, zlo za dobro, ilegální za legální.

aliendrone

Jasně! Ale musel být třída. Vždycky jsem fandil vlkovi v „Jen počkej“! Byl to frajer, uměl jezdit se vším včeně lavoru, házet laso, šplhat bez přírazu a vůbec to byl BOREC. Kdepak nějaká troska se štěstím zajíc, kterému držely palce jen rozmazlení mazánci a žalobníci! ;) :D :D
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=zTG6g-ffjco

autacek

No jistě, záporáka z knihy „O čem sním když náhodou spím“, obdivuje 35% národa. 😉

Ametyst

Auťáčku, kupuješ si knížku, kterou napsal „záporák“? Proč to teda děláš?

autacek

to sci-fi je k dispozici ke stažení zdarma