Geesha

obchodování na burze

Obchodujete nebo znáte někoho kdo má obchodování na burze jako hlavní příjem??
Doplňuji:
to opravdu nikoho neznáte?

Odpovědi
anonym

Ale samozřejmě, že ano – ale ta otázka je naprosto nesmyslná – takoví lidé objektivně existují (kdo jiný by na burze obchodoval, že??! – rozhodně nejde o hobby, alespoň ne většinově).
Podobně se můžeš zeptat, jestli známe někoho, kdo se živí létáním, potápěním, psaním literatury.

Doplňuji:
A ano – znám i osobně.
______
BTW – na burze, profesně, obchodují makléři – pro ně je to, obvykle, hlavní zdroj příjmů (byť neobchodují ´za své´) – proto jsem také psal, že otázka je „naprosto nesmyslná“.

suaeda

Pár lidiček znám co nakupovali akcie na burze, ale vesměs nyní tvrdí, že „Pražská burza“ je mrtvá. Jeden z nich v polovině 90 let nakoupil akcie KB za 500 tis. a za za půl roku je prodal za 750 tis. Ano, kdo měl tenkrát slušný finanční základ tak si hrábnul. Dnes ve svém okolí neznám nikoho kdo by takto vydělával. Možná, že na zahraničních burzách.

lukos

Tak pár lidí je, kteří mají burzu jako hlavní příjem. Celkově je to pouze několik procent. velká většina na burze prodělává. Částečně je to způsobený neznalostí věci a taky nedostatkem kapitálu. Nejdříve je třeba sehnat kvalitní informace
http://investo­pedia.cz/

CTTON

http://bit.ly/ste­amtradingburza
Tady se člověk naučí základy obchodování.