Avatar uživatele
anonym

Občas, tento týden i 5× denně, se „zadívám“ na určitý předmět či jen na zeď a dokážu se na ni dívat i pár minut bez

bez zaostření-nedokážu es soustředit na daný předmět a nebo se otočit a podívat se někomu do tváře, stává se mi to jak ve škole, tak u PC při hraní her, ale pořád vnímám obraz, jen nedokážu něco přečíst či rozpoznat menší předměty, takže hraní to moc neovlivňuje.

Nevíte čím by to mohlo být ovlivněno a jak bych se toho mohl zbavit? (napadla mě únava, ale ta by to nejspíš neměla být)
Doplňuji:
tak došel jsem z pohotovosti-mám začínající zánět středního ucha :)

moc vám děkuji za rady, hlavně vám Tome :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, tom004, anonym před 4506 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Na nic bych nečekal a navštívil svého lékaře.Popisované příznaky mohou znamenat i trochu větší problém,než je únava.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sea

je to takzvaná psychická vyčerpanost, občas je třeba vypnout PC nebo přestat dělat každodenní rutinní činnosti a někam si vyrazit, zaměstnat mozek a tělo něčím jiným..místo 10hodin PC si jít zaplavat, pokochat po obchodech, protáhnout někam tělo-zumba,aerobic,tram­políny. Mělo by to pomoct.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Je to takove to " cumeni do blba ° ? Mozna mate v hlave neco na co si v tu chvili myslite … , nebo naopak : Neco z te hlavy neco loudite a nevite co… zkuste si pak – po tom cumeni sam na tohle odpovedet. 🙂 Nebo si tim cumenim jen odpocivate.

  • iv-

Doplňuji:
Tak to by me nenapadlo. Tak se uzdravte – brzy. !

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Já taky pořád chytám „lelky“ bylo to v nějakým filmu, strefila jsem se ? třeba ne..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tuCZek

navštiv Dr.Chocholouška :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cliwe

navštiv neurologa, můžeš mít začínající epilepsii, tzv. pettit mal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Možná by pomohl očař, nebo psychiatr

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek