FikeCZ

Občas nevidim

Stava se mi že třeba sedim na gauči dívam se na TV tedka vztanu že si jdu pro něco do ledničky!Najednou se mi zatočí hlava a třeba 5 sekund vubec nic nevidim!Co to je?Stavam moc rychle?

Nejlepší odpověď
rtepp

Odkrvení mozku, vstávat pomaleji.

Další odpovědi
mosoj

Moc rychle a hodně se vám mění krevní tlak.
Bylo by dobré ho chvilku sledovat a případně potom zajít k lékaři. Nemusí to být ale nic vážného.

greycell

Skleroza cév věnčitých. Moje babička na to později zemřela. Nicméně, třeba kontaktovat lékaře a zjistit více.

pokazdejinak

škoda že jste tu otázku už zamkl – jestli u toho máte i takové mžitky nebo vidíte auru, může to být i oční migréna a je to na návštěvu neurologa

anonym

stávalo se mi to také a to sem měl 10 let, jednou sem takto rychle vstal, šel sem na WC a omdlel jsem, jediné, co je na to účinné je vstávat pomaleji ;D