Občanství jiného státu

Dobry den, chtel bych se zeptat , pokud ma nekdo v cechach problemy , rekneme ze je trestne stihany , nebo odsouzeny k nepodminenemu trestu, co by se stalo kdyby zjiskal obcanstvi jeneho evropskeho statu napriklad spanelska nebo francie nebo nemecka. Tim padem by ztratil obcanstvi CR a jak by pokracovalo jeho trestni stihani a mohl by se pohybovat na uzemi CR s jinym obcanstvim aniz by mel jakakoliv omezeni nebo se nechal zavrit za predesle problemy?

Odpovědi
anonym

Pokud byl spachan trestny cin na uzemi nasi republiky-tak nepomuze asi zadna zmena a tim uz vubec ne v E.U.Cesi si obvineneho vyzadaji,podle zavaznosti spachaneho cinnu.Asi to neni ta zmena obcanstvi ruzova.