Nik92

Občanský průkaz nový

Když potřebuju zařídit novou občanku musím na úřad také v úřední dny? tedy v pondělí nebo ve středu? Nebo tam mohu jakýkoliv den?

Odpovědi
badisko

zalezi nejspise na podatelne …ale vetsinou je to uplne fuk …toto nevyrizuje priblblej pracak ani socka… ale policie CR …takze bych tam sel kdykoli

charliesheep

Každý Magistrát nebo Úřad města,či Obecní úřad má na svých stránkách otevírací dobu.

Nicozjb

Záleží kdy mají úřední dny to jest jestli jen tyto dny nebo jsou tam i jindy .
Doplňuji:
vydává je ministerstvo vnitra jinak nevím jak kde ale u nás je sociálka každý den :)