linda22

Občanský průkaz

Je mi 14, ale zachvíli mi bude 15 a jsem vietnamka. Mamka říkala,že by mi ho klidně udělala, ale prý bych k tomu musela mít strašně hodně papírů a společně s tím průkazem by to pro mě stálo kolem 30 000 prý, je to pravda? Má s tím někdo zkušenosti? Mám zatím jen povolení v pobytu, vízum, vietnamské občanství a pas taky vietnamský.. chtěla bych moc občanku, ale jeslti to bude takhle drahý..tak ho moct mít nebudu :(

Odpovědi
hanulka11

pokud nemáš české občanství tak občanku ti nevydají – je třeba se nejlépe zeptat na úřadě a budeš to vědět na 100%

Jikra

Na odkazu jsou nějaké informace.

Zdroj: http://www.mvcr­.cz/clanek/ude­leni-statniho-obcanstvi-ceske-republiky.aspx