kastykjob

Občanské sdružení je 100% společníkem společnosti s.r.o.Mám nárok na vypořádání u rozvodu,manžel je členem obč.sdružení.

Občanské sdružení – vypořádání v případě rozvodu

Nejlepší odpověď
Jambalaya

Pokud má manžel v OS nějaký vklad a podíl, pak tento vklad je SJM, byl-li vložen za trvání manželství a tedy polovina je ze zákona vaše. OS a s.r.o. jsou dvě rozdílné právnické osoby, pokud se ptáte, zda máte PŘÍMÝ nárok na podíl s.r.o., pak nemáte. Pokud však je OS vlastníkem s.r.o., pak určitě nebude hodnota podílu zanedbatelná. doporučuji právní poradu!