samicek333

Obarvené piliny pro hlodavce?

Ahoj, našemu morčeti jsme nakoupili piliny jako podestýlku do klece, ale když jsem je tam sypala, všimla jsem si, že jsou tam i barevné piliny, byla tam oranžová a zelená. Nemohou být pro morče nějak závadné, nebo to nevadí?
Doplňuji:
Hobliny jsou nám k ničemu, morče je pořád venku z klece, denně tam stráví tak půl hodiny celkem na jídlo a na vyčůrání, dokonce i venku spí na svých pelíšcích, takže je podle mě zbytečné kupovat dražší hobliny.

Nejlepší odpověď
kamila44444

To nevadí.V některých pilinách to bývá.Ale doporučuju hobliny! Piliny morčatům vadí do očí-moc to práší.Raději kopujte hobliny.

Další odpovědi
Drap

Bevadí, mohou se tam snad jen dostat ekologické, vodou ředitelné barvy.

hanulka11

taky jsem dávala hobliny

bubukaa

my dáváme morčatům do klece seno