vagonik

Jaký obal na sedlo doporučíte?

Zdravím,
potřebuji nějaký obal či pláštěnku na sedlo na kole. Jde mi o to, mu zajistit ochranu alespoň trochu proti vodě, ale hlavně mechanickou ochranu proti tření z jízdy, nenoť i sebelepší sedlo sr bez ní rozpadne.
Díval jsem se na různý plachty, stanoviny, baťohoviny a tak, jenže to jsou všechno takový materiály, jakože to tam vydrži měsíc.
Neřešil jste toto již někdo?
Děkuji za názory.

Odpovědi
Kepler

Jsou k dostání speciální potahy na sedla: https://www.zbo­zi.cz/hledej/?q=po­tahy%20na%20se­dla&sgId=NjA1Mzc4Mi­AxNjIwNzk4NzE0LjQw­MA%3D%3D&thru=&aq=#ut­m_source=seznam­.cz&utm_medium=re­ferral

Kateřina Šil

Taky jsem hledala pro svého koně něco podobného, zkuste tento obchod, je to tam mírně drahé ale opravdu kvalitní věci, koupila jsem si tam pláštěnku s dekou pro koně a i když kůň stále dovádí s pláštěnkou, ani jednou se neroztrhla, je výborná.
Odkaz – https://www.hor­seandme.eu/oba­ly-na-sedla/

terry

To jsem nikdy nepotřebovala řešit.
Ty batohoviny jsou určeny k jiným účelům, je jasný že se prodřou.
Ty potřebuješ něco pevného a hladkého.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

terry

Kateřinko, myslím, že hledá obal na cyklistické sedlo. Na kolo 🙂