Dados

Obal na flash disk

Zdravím, nevíte někdo kde se dá koupit plastový obal určený k uložení flashky ? Mám na mysli obal v jakém se prodávají originální DVD. Předem díky za odpověď

Nejlepší odpověď
zjentek

tak teď jsem v pasti.. v obalu od dvd disc ti flash disc bude trošku lítat ne? no ale vlastně už bych se nedivil ničemu dneska .)

Další odpovědi
Zbynas

Nikde jsem neviděl, max. jsem teď našel na 2 flashdisky, ale ne plastové:
http://www.abi­ta.cz/brasny/ca­se-logic-cl-usb2a-usb-pouzdro-pro-2-flash-disky-ruzne-barvy.html

Razza

U luxusnějších typů jsou pouzdýrka v ceně, ale skus si pořídit pouzdro na zapalovače… sice nebude plastové, ale kožené je luxusnější, ne?