tomy smyk

o telefonu

porad mi na mobil chodi SMS kde jsou cisla asi to je ma poloha (zepisna sirka a vyska) tak jsem zavolal operatorovi a ten mi rekl ze si mam vypnout zpravy v bunce ale ja nevim kde to je prosim poradte ( mam dotykac Samsund galaxy mini
verze androidu 2.3.6
Doplňuji:
ale ja tam byl ale nic takoveho tam neni

Odpovědi
www

Buňky jsou u O2 . Jdi do nastavení, aktivace buňky a tam zvol zrušit.
Doplňuji:
Sorry, zcela přesně to neznám, ale je to tam.

krispin

Zkus se podívat do nastavení zpráv (SMS), někde by tam mělo být „Informace buňky“ nebo „CB zprávy“ – dej to vypnout.
Doplňuji:
…nebo možná něco jako „Informace sítě“…

sevos

Ještě že Ti nechodí i zepisna hloubka.