Avatar uživatele
Elaela

O přehrávání filmů se postará USB flash disk, nebo je to jinak?

Dosud jsme používali USB flash disk na kterém bylo nahráno několik filmů, a ten byl připojen do TV.
Stačilo vybrat jakýkoli film z USB flash disku, zapnout PLAY na TV, film se přehrál – a teď pozor – po přehrání filmu sám začal hrát další film, po něm zase další film, atd. Tak to bylo správně.

Jeden den se ale USB flash disk nenačetl, v PC nebyl ani vidět (se vůbec nezobrazuje), a tak nezbylo než stav řešit s tím co je doma. Použili jsme paměťovou kartu s přechodem na USB.

Toto řešení ale přehraje jeden film, a další film se už po něm sám nespustí. Dosud jsme se domnívali, že přehrávání dalších filmů jeden po druhém dělá TV, a nyní to vypadá na USB flash disk.

Jak je to prosím? Dělá to automatické přehrávání dalších filmů USB flash disk, nebo proč to nejde s tou paměťovou kartou?
PS: Pokud by to postupné auto přehrávání dělal ten USB flash disk, jaký to musí být abychom nekoupili špatný? Nebo to postupné přehrávání dělá každý USB flash disk?
Děkuji

Zajímavá 0 před 52 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Flash disk je jen nosič dat. To postupné přehrávání musí být nastaveno někde v TV (v krajním případě i nějakým souborem na tom disku - buď nějaký konfigurák té televize nebo třeba playlist). Je možné, že si TV pamatuje médium a že se z něj má přehrávat vše, ale popravdě moc se mi to nezdá. Pak je také možné, že to dělá TV automaticky, ale má soubory řazené podle nějakého kritéria. A při kopírování se data pro to kritérium změnila - třeba datum a čas změny souboru. A teď je ten soubor který necháváte přehrát poslední. Ale to vařím z vody, chtělo by to návod k té TV, nebo pár testů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Flash disk je určen pouze pro přenos dat a je značně nespolehlivý. V žádném případě se nehodí pro ukládání dat. K tomu je určen např, externí disk, který lze připojit jak k televizi, tak k počítači. Způsob přehrávání určuje nastavení v televizi.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet