vlastina

O odvykání kouření již tu řeč byla. Ale jak zjišťuji, tak mužům to jde lépe. Čím to?

Nejlepší odpověď
BEAES

Mají pevnější vůli než ženy.

Další odpovědi
anonym

snad je to tím, že za tím neskrýváme nějaký účel, ani neusilujeme o to najít nejnezdravější metodu jak zhodit pár kilo 🙂 .. u cíga nás nic moc nedrží, krom toho že je s čím si hrát na autobusové zastávce, když nikdo neví kam s rukama.

ale vážně, je ta úspěšnost odvykání podložena nějakou statistikou ? Nezdá se mi, že by to měla být pravda.