annas

O kterého dnešního jubilanta jde?

...... vlasů jí ustřihnu potají,
já blázen pod polštář chci si ho dát,
ačkoliv sny se mi zásadně nezdají,
věřím, že dnes v noci budou se zdát..

Jak se jmenuje tato skladba? S kterým divadlem, osobnostmi je jubilant spojen? Znáte některé jeho další texty?

Nejlepší odpověď
BEAES

Jde o Jiřího Suchého a píseň Pramínek vlasů. Je to známý divadelník,textař, skladatel. Působil v Semaforu a Divadle Na zábradlí. Často vystupoval s J.Molavcovou. Dnes slaví narozky.
Jeho tvorba-výběr-
Babetta
Blues na cestu poslední
Clementine
Co jsem měl dnes k obědu
Honky tonky blues –

Další odpovědi
vagra

Nejde nepřipomenout jeho dlouholetou spoluráci s Jiřím Šlitrem.