zjentek

O kolika respirátorech jste prošli kovidem?

Já o třech. Aniž bych ho dostal. Nakonec nejsem žádná svindura, který by chtěl úmyslně svinit svět.

Nejlepší odpověď
xiperio

Hodně Nepočítal jsem to

Další odpovědi
dubraro

Asi šest. Nejhorší byly ty nejdražší z lékárny, gumičky upadly při druhém či třetím nasazení. Obyčejný z Kauflandu vydrží nejméně měsíc.
BTW: Já vím, že měsíc nošený respirátor je k ničemu. Ale já jsem to nevymyslel.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Dubraro tak záleží, jak nosíme. Si nemyslím, že např. hoďka čistého nošení denně udělá z respirátoru do měsíce zcela nevyhovující pomůcku.