Neonka

O kolik širší než je okno, mám koupit záclonu ?

Nejlepší odpověď
Dealbata

Klasickou záclonu kupuji v dvojnásobné šíři než je okno, po nařasení je to tak akorát. U závěsů záleží na tom, zda je po zatažení přes okno chci mít nařasené

Další odpovědi
hanny 2

Kupte nejméně šířku x2,abyste ji mohla nařasit.U pro­vázkových nemusíte,tam jsou rozměry dané,záclona se neřasí.

RQLM

kupuje se nejméně 1,5 násobek šířky okna, idedálně však dvojnásobek. Kupovat víc než 2,5 násobek je už moc.